Санаторії по лікуванню опорно-рухового апарату

Лікування опорно-рухового апарату.

Курортна база Трускавця дуже сильна в плані діагностики та лікування захворювань хребта та опорно-рухової системи. На території курорту знаходяться санаторії и пансіонати, які спеціалізуються на цих проблемах. Їх персонал висококваліфікований в цьому напрямку, а широка технічна база дозволяє підібрати максимально індивідуальні та ефективні методи лікування.

Перелік процедур, які застосовуються в санаторіях Трускавця для лікування хвороб опорно-рухової системи та хребта, може незначно відрізнятися, але більшість процедур збігається.

До них відносяться:

 • ручний масаж – загальний і частин тіла;
 • гідромасажні процедури;
 • витягування хребта;
 • бальнеологічні – прийом ванн різного типу;
 • лікувальна фізкультура;
 • грязелікування;
 • фізіотерапія.

Багато санаторіїв обладнані власними басейнами і навіть цілими СПА-центрами, де можна пройти відновлюючі і розслаблюючі процедури з підвищеним комфортом.

Захворювання опорно-рухового апарату, які лікують у Трускавці.

До переліку найвідоміших профільних санаторіїв Трускавця, які спеціалізуються на лікуванні опорно-рухового апарату, увійшли: “Молдова”, “Кристал”, “Алмаз”, “Дніпро-Бескид”, “Шахтар”, “Кришталевий Палац”, п’ятизірковий готель “Mirotel Resort & Spa” (“Міротель”), готелі “Лісова Пісня”, “Світязь”.

У Трускавці можна лікувати:

 • дискові грижі;
 • сколіоз;
 • ревматизм;
 • артрит и артроз;
 • біль в суглобах.

Якщо Ви страждаєте від однієї або декількох зазначених захворювань, то обов’язково пройдіть лікування в одній із вищевказаних санаторіїв. У комплексному лікуванні цих захворювань використовується також дієтичне харчування і прийом мінеральних вод, що допомагає знизити вагу (при необхідності) і поліпшити обмінні процеси. Також застосовується кліматотерапія – прогулянки на свіжому повітрі – і деякі додаткові методики.

Санаторій “Молдова” один з найпопулярніших в цьому плані установ. Тут успішно функціонує центр вертебрології і лікуються навіть самі рідкі захворювання опорно-рухового апарату. А готель “Міротель” володіє сучасно обладнаним і практично одним з кращих діагностичним і лікувальним центром “Мед-Палас”.

Реабілітація після хірургічного втручання також дуже ефективна в даних санаторіях. Вона сприяє швидкому відновленню. Спокій, правильне харчування, уважний підхід персоналу до кожного – роблять перебування комфортним і корисним.

Якщо Ви вирішили оселитися в готелі або приватній віллі, Ви все одно зможете пройти лікування опорно-рухової системи. У Трускавці організовано амбулаторно-курсовочне лікування. Багато лікувальні центри і курортні поліклініки працюють без прив’язки до санаторіїв. Багато процедур можна проходити окремо поєднуючи з відпочинком або пройти комплексний курс лікування призначений лікарем.

Такий підхід дає можливість вибрати відповідний діапазон цін на лікування і підібрати максимально індивідуальний курс. У нас можна забронювати готель або придбати путівку в санаторій відповідно до Ваших вимог. Якщо Вам потрібна додаткова інформація – зв’яжіться з нами за телефонним зв’язком і ми надамо вичерпну інформацію.