Санаторії по лікуванню урологічних захворювань

Лікування урологічних захворювань

Захворювання урологічного характеру досить поширені серед чоловіків. Не виключені хвороби сечових органів і у жінок. Є тенденція замовчувати подібні проблеми, що сприяє збільшенню захворювань і переходу їх в хронічну стадію. Тому, при перших ознаках порушення функцій сечостатевої системи, зверніться до лікаря. Адже в більшості випадків своєчасна профілактика і лікування призводять до повного одужання без ускладнень.

Серед поширених захворювань сечових органів перше місце займають запальні процеси і простатит. Також досить поширеною є сечокам’яна хвороба. Не завжди медикаментозне лікування цих хвороб приносить бажаний результат. Тому часто лікарі призначають санаторне лікування, як кращий вихід із ситуації. Пієлонефрити і цистити успішно лікуються в багатьох санаторіях Трускавця, Східниці та Моршина. Ця курортна зона прославилася на весь світ доступними цінами на лікування і прекрасним ефектом.

Курортне лікування сечостатевої системи

Санаторно-курортне лікування сечостатевої системи приносить хороші результати. Комплекс процедур і їх тривалість призначається лікарем з урахуванням наступних факторів: стать, вік, вага пацієнта, стадія захворювання і інші особливості. Курс лікування проходить під наглядом кваліфікованого персоналу і може коригуватися в залежності від отриманих результатів.

Головним козирем в лікуванні даної системи в санаторіях є вода особливого складу. Кожен санаторій має доступ до мінеральних вод природного характеру. Застосовуються різні за складом води і режим їх прийому. Доведено високу ефективність лікування запальних процесів водою “Нафтуся” та іншими мінеральними і артезіанськими водами карпатського гірського хребта.

Питний курс дозволяє:

  • знизити і навіть повністю зупинити запальний процес,
  • вивести з організму шкідливі речовини,
  • стимулювати обмінні процеси,
  • поліпшити функції сечової системи.

Паралельно використовуються і інші процедури, комплекс яких призначається індивідуально кожному пацієнту виходячи з його показників.

Санаторне лікування даного напрямку показало вражаючі результати як для чоловіків, так і для жінок. Не виключено воно і для дітей. Тому число відпочиваючих, які пройшли лікування в санаторіях Трускавця, Моршина та Східниці збільшується з кожним роком.

Варто відмітити, що можливе лікування урологічних захворювань в стадії ремісії, а також не раніше ніж через місяць-півтора після хірургічного втручання. Для більш точної діагностики можна пройти обстеження в місцевих або курортних діагностичних центрах, які застосовують широкий спектр діагностичних методів і досліджень.

Переваги санаторного лікування сечостатевої системи
Лікування сечовидільної системи дуже важливо для всього організму і відбивається на загальному самопочутті та впевненості в своїх силах. Ігнорувати проблеми даних органів не можна, адже вони можуть спричинити за собою нові неприємності зі здоров’ям.

У профільних санаторіях можна пройти повний курс лікування, який позбавить Вас від проблем на довгі роки. Перевага також полягає в тому, що персонал тут звичний до подібних захворювань і дуже уважний до персональних проблем кожного. Харчовий раціон ретельно підбирається лікарем. Розмірений режим дня, прекрасні пейзажі, можливість весело проводити дозвілля – все це сприяє зміцненню здоров’я і поліпшення самопочуття.

Часто позитивні результати лікування (поліпшення відтоку сечі, нормалізація показників, поліпшення функціональності) відчуваються навіть після закінчення тривалого терміну після перебування в санаторії. Багато відвідувачів санаторіїв проходять тут лікування після неефективного лікування антибіотиками і іншими препаратами. У цьому випадку спостерігається повне одужання або істотне зниження бактериурии. У Східниці профільним санаторієм даного типу є “Санта-Марія”, в Моршині – “Аркадія”, “Моршинський”, в Трускавці.

Купити путівку або забронювати готель для проходження лікування завжди можна легко і швидко скориставшись послугами нашого порталу. Міцного Вам здоров’я і приємного відпочинку!