Туристам

Скористайтеся послугами туристичної компанії.
Для того щоб забронювати номер, Ви можете відправити заявку, або зв’язатися з нашим менеджером за зручним для Вас способом.

Купуючи путівку у нас Ви маєте наступні переваги:

  1. Професіоналізм. Наші співробітники мають величезний досвід роботи в туризмі. Ми побували в кожному санаторії, готелі курорту. Знаємо всі плюси і мінуси, особисто знаємо менеджерів і реєстраторів, коли куди і як краще їхати, чому варто вибрати той чи інший санаторій, готель. Всіма цими знаннями ми готові поділитися з Вами. Ми рекомендуємо тільки те що бачили своїми очима і про що знаємо не з чуток.
  2. Великий вибір. Ми пропонуємо всі санаторії, готелі курорту Трускавець від найбільш економних до самих елітних. Наше завдання враховувати всі Ваші побажання, з використанням нашого досвіду і знань, допомогти Вам вибрати краще за оптимальні гроші.
  3. Ціни. Існує хибна думка що купуючи путівку в турагентстві ви переплачуєте. Ми працюємо за цінами санаторіїв, готелів – у нас з ними договір, Ви не платите ні копійки більше.
  4. Надійність. Ринок туристичних агенств дуже великий. Ми турбуємося про кожного туриста. Наше завдання Вас зустріти (трансфер по місту – безкоштовно), привезти в санаторій, вибрати хороший номер, поселити. Ваше завдання – добре відпочити.
  5. Індивідуальний підхід. Ми завжди прислухаємося до ваших побажань і запропонуєм кращий для Вас варіант відпочинку, розміщення, лікування.
  6. Ми цінуємо Вашу довіру і свою репутацію. Для нас не головне продати Вам путівку. Для нас головне щоб Ви добре відпочили, оздоровилися та після цього замовляли відпочинок тільки у нас.
  7. Оплата. Замовивши путівку в обраному Вами об’єкті розміщення (курортному-комплексі, санаторії або готелі …), Менеджер висилає Вам рахунок для повної або авансової оплати та договір (ДОГОВІР на українській) де зазначено: місце розміщення, дата заїзду, кількість днів і сума до оплати за обраний Вами тур. Оплата здійснюється в будь-якому комерційному банку. А також у Вас є можливість скористатися послугою онлайн оплати за допомогою Visa або Master Card оформивши замовлення у менеджера.Туристам - .jpg
Туристам -  2015