Санаторії по лікуванню печінки і жовчних шляхів

Лікування печінки і жовчних шляхів

Проблеми та захворювання печінки успішно лікуються в санаторно-курортних умовах. Найчастіше профілактика дозволяє уникнути загострень різних хвороб печінки і жовчних шляхів і жити не зраджуючи звичайного ритму. Якщо розглядати хронічні хвороби печінки, то лікування в курортних умовах дає високий відсоток уникнення рецидивів і протікання хвороби в спокійному стані.

З кожним роком кількість людей, які страждають різними формами хвороб печінки і жовчних шляхів зростає. Їх перелік дуже великий. Серед найпоширеніших хвороб виділяються:

 • печінкова недостатність;
 • гепатити різних типів;
 • холелітіаз – жовчнокам’яна хвороба;
 • холедохолітаз і холангіт – камені в жовчних протоках;
 • цироз печінки;
 • ожиріння і жирова дистрофія печінки;
 • лямбліоз печінки та ін.

Часто навіть після хірургічного або медикаментозного лікування вищевказаних захворювань є потреба в підтримуючій терапії. Санаторне лікування якнайкраще справляється з цим завданням.

Також часто зустрічається збільшення печінки навіть у дітей. Лікування в санаторії кращий спосіб в цьому випадку. Часто можна уникнути застосування “важкої артилерії” у вигляді медикаментів. Цілющі властивості мінеральних вод з надр карпатської землі здатні значно поліпшити стан пацієнтів і закріпити результат на тривалий час. Результати відчуваються протягом місяців після відвідин курорту. А комплексний підхід до лікування приносить максимум користі без шкоди для інших систем організму. Це дуже важливо, особливо в період розвитку і стрімкого зростання дитини. Спокійна обстановка, уважність персоналу, можливість якісно відпочити і отримати насолоду від природи тільки зміцнюють ефект лікування.

Профільні санаторії по лікуванню печінки і жовчних шляхів

Найвідомішим курортом даного напряму вважається Моршин. тут багато санаторіїв спеціалізуються на захворюваннях печінки, але не виключено лікування також в Трускавці та Східниці. Курортна система влаштована таким чином, що Ви можете пройти лікування навіть поселившись у готелі. Головне пройти діагностику та отримати план лікування в одному з місцевих медичних центрів. Переваги санаторіїв в цьому випадку полягають в комплексному дієтичному харчуванні, розташування лікувальних відділень і кваліфікованому персоналі.

Хочемо виділити які найвідоміші в цьому напрямку санаторії:

 • Моршин – “Лаванда”, “Перлина Прикарпаття”, “Моршинський”, “Дністер”, “Світанок”;
 • Трускавець – “Шале Грааль”, “Міротель”, “Лісова Пісня”;
 • Східниця – “Санта-Марія”, “ДіАнна”, “Зелений Бір” та інші.

Осучаснений номерний фонд дозволяє отримати насолоду від відпочинку і відчути себе не пацієнтом лікарні, а відпочивальникам на курорті з усіма зручностями. Сучасне обладнання та професійні доктора, які багато років працюють в даній сфері, дозволяє провести якісну діагностику та лікування різноманітних захворювань на кращому рівні.

Головним озброєнням санаторного лікування є прийом мінералізованих вод, які знижують рівень холестерину і запальні процеси, покращують відтік жовчі, стабілізують функції печінки. Час прийому, кількість і температура води призначається лікарем. Кожна курортна зона має виняткові у своєму роді за складом і мінералізації води цілющі джерела.

У перелік процедур лікування печінки і жовчних шляхів входить:

 • вживання мінеральної води;
 • прийом ванн розслабляючого типу;
 • лікування озокеритом;
 • гідроколонотерапія;
 • лікувальна фізкультура;
 • гідротерапія;
 • массаж.

Набір процедур підбирається індивідуально виходячи з захворювань і фізичних даних відпочиваючого. В комплекс лікування крім процедур також входять різноманітні оздоровчі заходи.

Симптоми захворювань печінки

Для захворювання печінки характерна загальна симптоматика, що обумовлено зниженням функціональності органу. Це призводить до порушення вироблення жовчі, погіршеним відвіду токсинів, утрудненою переробкою їжі.

Зовнішні симптоми проявляються у вигляді больових відчуттів в області підребер’я (вище пупка, в основному права частина), дискомфорт після прийому їжі, відчуття тяжкості, кольки, загальне нездужання і знесилення, підвищена сонливість, підвищена стомлюваність особливо при фізичних навантаженнях, жовтизна шкіри або білків очей . У деяких випадках може з’являтися свербіж шкіри, поява дрібних судинних крововиливів під шкірою, почервоніння долонь, зміна кольору язика, блювання, головний біль і підвищена температура. Всі ці ознаки в основному проявляються не окремо, а групами і можуть також свідчити про порушення функцій жовчовивідних шляхів.

Для вибору лікування потрібно пройти діагностику ультразвуком, здати аналізи. У періоди загострення не допускається лікування в санаторіях.

На нашому сайті Ви знайдете кращі санаторії Карпат і зможете придбати путівку в будь-який з них по відмінною ціною. Якщо Ви виявили проблеми зі здоров’ям, не відкладайте це питання, пройдіть діагностику і приїжджайте лікується із задоволенням!