Курорт Моршин

Кращі санаторії Моршина

Кращі готелі Моршина

Про курорт Моршин

Моршин зустрічає туристів багатством природи, сліпучої краси пейзажами і цілющими мінеральними джерелами. Його безперечною перевагою стало вигідне розташування щодо обласних центрів України.

Як курорт Моршин Україна придбала не так вже давно. Перші письмові згадки про Моршин зустрічаються в рукописах 1482 г. З XV по XVIII століття він належав Польському Королівству. У XIV ст. землі належали Австрії. І тільки в XX столітті його стали розвивати як оздоровчий центр України. Саме тоді провели дослідження цілющих властивостей води з джерел та визначили їх обґрунтоване застосування в лікувальних цілях.

Профіль курорту Моршин

Лікування в Моршині.

Місцева інфраструктура багата санаторіями, готельними комплексами, ресторанами. На оздоровлення та лікування в Моршині з’їжджаються туристи з усієї Європи. Адже рівень обслуговування нітрохи не гірше світових лікувальних курортів, а ціни – дуже привабливі.

Санаторії Моршина спеціалізуються на лікуванні:

  • травної системи,
  • печінки,
  • жовчного і сечового міхурів.

Для післяопераційного відновного періоду – це найкращий вид реабілітації. Також високих показників добилися місцеві лікарі в боротьбі з хронічними захворюваннями: панкреатити, коліти, гастрити, порушенням обміну речовин. Мінеральні води Моршина здатні нормалізувати обмін речовин, що дуже важливо при позбавленні від зайвої ваги.

Багато бюветів знаходяться в вільному доступі. Ви можете вибрати житло, виходячи зі своїх потреб і переваг в будь-якій частині міста. Незалежно, чи це санаторій, готель або приватний котедж, ви все одно зможете користуватися лікувальними водами джерел.
Санаторії мають перевагу в складанні і виконанні індивідуальної програми лікування під керівництвом лікаря. Процедури підбираються з урахуванням ваших показників і проводяться під наглядом лікуючого персоналу.

Але якщо ви хочете просто відпочити з користю в чистій прекрасній місцевості – до вашої уваги представляємо комфортабельні готелі Моршина. Пропонуємо вам забронювати номер вже зараз за вигідною ціною. Приїжджайте і насолоджуйтеся відпочинком серед величних Карпатських гір!

Відпочинок в Моршині.

Відпочинок в Моршині прекрасний своєю різноманітністю та етнічної орієнтованістю. Тут можна чудово провести час в будь-який час року. Місто розташоване на схилі Карпат на висоті 340 м над рівнем моря.

Взимку величезної популярності набув гірськолижний спорт. Літо – найкращий час для релаксу та відновлення. Весна привертає неперевершеними краєвидами оживаючої природи, осінь – багатством місцевого врожаю грибів і ягід.

Екскурсії в супроводі професійного гіда цікаві і пізнавальні. Вони особливо сподобаються любителям активного відпочинку. Ваші легені наповнить чисте повітря з ароматом хвої. Відновити сили після фізичних навантажень допоможе смачна національна кухня.