SPA (СПА) в Трускавці та Східниці

Кращі SPA-готелі і санаторії Трускавця та Східниці

Бальнеологічні курорти України кращі в своєму роді не тільки для лікування хронічних недуг, але і для релаксації, омолодження і поповнення життєвих сил. Відмінним вибором стануть сучасні SPA-готелі Трускавця, Моршина або Східниці. Поєднання цілющих вод, чистого повітря і повного релаксу якнайкраще позбавить від втоми і подарує заряд бадьорості не на один місяць.

СПА готелі бальнеологічних курортів України (Трускавець, Моршин, Східниця) використовують сучасні досягнення науки і медицини для повноцінного відпочинку і омолодження своїх пацієнтів. Повний насолоду і релакс в комфортабельних умовах – що може бути краще.

Сайт “resort.in.ua” надає можливість вибрати оптимальний варіант для будь-якого типу відпочинку: одиночного, парного, сімейного. Мінеральні води Трускавця, Східниці та Моршина відрізняються хімічним складом, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для оздоровлення.

Відпочинок і омолодження

SPA-готелі – це найкраще місце для сучасних людей, щоб пройти повне відновлення організму в комфортних умовах. Тут поєднуються максимальні зручності з корисними процедурами. Більшість санаторних комплексів мають свої спа зони. Деякі спеціалізуються на цьому виді відпочинку зокрема.

Який би Ви не обрали готель зі SPA-спеціалізацією, рівень обслуговування буде найвищим. Адже даний вид відпочинку відноситься до VIP-рівня. Ми можемо рекомендувати такі СПА-готелі як Rixos Прикарпаття, Шале Грааль, Mirotel Resort & SPA (Трускавець), ТуСтань, Респект (Східниця) та інші.

У перелік СПА послуг входять такі процедури:

  • купання в басейнах і ваннах різного роду,
  • сауни та парні різного типу,
  • душові сеанси,
  • масаж різних видів,
  • косметичні процедури і терапія по догляду за шкірою.

Також в розпорядженні гостей тренажерні зали, кафе, ресторани, парки. Тут можна скористатися послугами перукарів і косметологів, пройти косметичні процедури “від голови до ніг”.

Багато курортні комплекси в Трускавці, Східниці та Моршині володіють власними бюветами мінеральних вод. Це дуже вигідно, тому що в зимовий час або дощові періоди, Ви зможете скористатися ними не виходячи за територію готелю. Незалежно від погодних умов, Вам буде чим зайнятися в будь-який час доби в готелі. Адже кожен номер оснащений телевізором, міні-баром і усім необхідним для повноцінного проведення часу. Також багато кафетерії, бари, сауни, тренажерні комплекси працюють цілодобово.

Інфраструктура Трускавця та інших курортних міст України сильно розвинулася в останні роки. Сприяє цьому безліч туристів з-за кордону. Вибагливий споживач з Заходу бажає отримувати послуги вищої якості. Курортні міста Західної України стрімко розвиваються і розширюють спектр санаторно-курортних послуг.

Ціни в СПА готелях

Ціни на курортний відпочинок в Трускавці, Східниці та Моршині цілком конкурентні. Купуючи путівку, Ви автоматично отримуєте право користуватися всіма процедурами, що входять в стандартний комплекс. Також апартаменти оснащені з урахуванням всіх потреб і отримання повного комфорту. Парковки, кімнати для дітей, кафетерії і бари, басейни, джакузі, тренажерні зали – все це частина спа-комплексів, якими Ви зможете користуватися собі на втіху. Деякі послуги оплачуються окремо. Про це Ви дізнаєтеся в описах кожного з готелів або у наших менеджерів онлайн.

СПА-готелі зокрема відрізняються топ-обслуговуванням, передовими технологіями діагностики та оздоровлення і розташовуються в “зелених” частинах міста. Тому відпочинок такого плану дорожче, ніж в звичайних санаторіях і приватних готелях. Але результат того вартий.

Ми пропонуємо до Вашої уваги акції і знижки в найвідоміших SPA-готелях, що допоможе Вам вигідно відпочити в серці Карпатських гір. Ознайомтеся з пропозиціями на сайті і зв’яжіться з менеджерами зручним для Вас способом, щоб забронювати готель або оформити путівку.