Трускавець

Кращі санаторії Трускавця

Кращі готелі Трускавця

Кращі вілли Трускавця

Відпочинок та лікування в Трускавці.

Трускавець з XIX століття відомий своїми цілющими джерелами і реабілітаційними центрами. Близько 20 санаторіїв на 500-1000 місць, поліклініки, водолікарня, безліч дрібних приватних вілл, готелів і пансіонатів.

Відпочинок в Трускавці

Відпочинок у Трускавці універсальний. Ним можуть насолодитися як любителі активного відпочинку, так і люди, які віддають перевагу спокою та релаксації. Для першої категорії туристів представлений широкий спектр турпоходів в гори та поїздок по цікавих історичних місцях. Трускавець дуже гарне місто з ноткою первісності та зі своєрідним західним стилем. Для любителів релаксу представлена нагода відвідати найвишуканіші спа-комплекси міста. Також широкий вибір санаторіїв дозволить вам вибрати максимально відповідні відпочинок й оздоровлення.

Профіль курорту Трускавець

Що лікують в Трускавці?

Трускавець приваблює багатьох відпочиваючих чудовими пейзажами, чистотою і свіжістю природи. Але незаперечним фактом залишається благотворний вплив на здоров’я та організм в цілому цілющих вод Трускавця. Він став одним з найвідоміших бальнеологічних курортів не тільки нашої країни, а й Європи. Тут розмістилася велика кількість цілющих джерел мінеральних вод. Найпопулярнішими з них стали: Нафтуся, Юзя, Марія, Броніслава та Софія. Місто знаходиться на 350 м вище рівня моря, що забезпечує чисте гірське повітря й пейзажі неймовірної краси в будь-яку пору року.

Комфортабельне лікування в Трускавці

Відпочинок і лікування в Трускавці йдуть рука об руку. Тутешні санаторні заклади спеціалізуються на лікуванні:
⦁ кишково-шлункового тракту,
⦁ дихальних органів,
⦁ сечовивідних шляхів,
⦁ опорно-рухового апарату.

Є безліч процедур націлених на поліпшення здоров’я, але їм не поступаються за якістю та кількістю процедури для омолодження, розслаблення й краси. На свій розсуд ви можете зупинити вибір на готелях і санаторіях з басейном, spa-зоною, сауною або тренажерним залом. Деякі комплекси об’єднують всі перераховані чинники. Якщо ви зібралися відпочивати з дітьми, – розгляньте варіанти з дитячими кімнатами й ігровими зонами для дітей.

Курорт Трускавець має в своєму розпорядженні два обладнаних для відпочиваючих бювети мінеральних вод. Тому якщо ви вирішили зупинитися в приватному котеджі чи невеликому готелі, то все одно зможете безперешкодно скористатися цілющими властивостями мінеральних вод Трускавця. Також величезною популярністю користуються соляні кімнати. Вони славляться позитивним впливом на дихальні шляхи та рекомендуються навіть хворим на астму.

Санаторії та пансіонати Трускавця

Пансіонати в Трускавці володіють повним переліком корисних і приємних процедур, комфортними номерами, смачною кухнею та цілим спектром розважальних заходів. Лікування відбувається під наглядом особистого лікаря. А своє дозвілля можна проводити цікаво та приємно. Санаторії та готелі Трускавця славляться досвідченим і ввічливим персоналом, обслуговуванням європейського рівня, високоякісним обладнанням.

Ми допоможемо вам вигідно забронювати будь-який з готелів і провести відпочинок з користю!